Sun Master International Limited

Sun Master International Limited е компанија која произведува мебел за отворено.Ние не сме само фабрика за OEM со повеќе од 20 години искуство, туку фабрика за иновативен дизајн продолжува да лансира повеќе од 30 модели секоја сезона.Специјализиравме за плетен ратан, мебел од јаже и мебел од текстил со алуминиумски рамки и челични рамки прикачени со различен вид материјал како пластично дрво и тиково дрво.Нашиот најголем капацитет е 8 0000 комплети мебел месечно со 300 искусни работници.Ги добивме BSCI и ISO 9 0 0 1: 2015 за да им понудиме подобра услуга на нашите клиенти.

Претплатете се на нашиот билтен

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нè

на нашите социјални медиуми
  • Фејсбук
  • LinkedIn
  • Твитер
  • YouTube