Sun Master International Limited

Sun Master International Limited është një kompani që prodhon mobilje për ambiente të jashtme.Ne nuk jemi vetëm një fabrikë OEM me mbi 20 vjet përvojë, por një fabrikë dizajni inovativ vazhdon të lançojë më shumë se 30 modele çdo sezon.Ne jemi të specializuar në thurje bastun prej palme kacavjerrëse, mobilie me litar dhe mobilie tekstili me korniza alumini dhe korniza çeliku të bashkangjitura me materiale të ndryshme si dru plastik dhe dru dru tik.Kapaciteti ynë më i lartë është 8 0000 komplete mobiljesh në muaj me 300 punëtorë me përvojë.Ne fituam BSCI dhe ISO 9 0 0 1: 2015 për të ofruar shërbim më të mirë për klientët tanë.

Regjistrohu në buletinin tonë

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube