Profili i Kompanisë

ikonën

Sun Master International Limitedështë një kompani që prodhon mobilje për ambiente të jashtme.Ne nuk jemi vetëm një fabrikë OEM me mbi 20 vjet përvojë, por një fabrikë dizajni inovativ vazhdon të lançojë më shumë se 30 modele çdo sezon.Ne jemi të specializuar në thurje bastun prej palme kacavjerrëse, mobilie me litar dhe mobilie tekstili me korniza alumini dhe korniza çeliku të bashkangjitura me materiale të ndryshme si dru plastik dhe dru dru tik.

Kapaciteti ynë më i lartë është 8 0000 komplete mobiljesh në muaj me 300 punëtorë me përvojë.Ne fituam BSCI dhe ISO 9 0 0 1: 2015 për të ofruar shërbim më të mirë për klientët tanë.

Ne kemi menaxhuar profilet dhe mobiljet e aluminit si një korporatë e tërë për një dekadë.Ne kemi importuar makina ekstruduese, makina përpunimi anodizues dhe mjete zbulimi nga vendet e zhvilluara për të ofruar cilësinë më të mirë.Kapaciteti ynë është 80,000 komplete mobiljesh në muaj.Me përpjekjet e stafit të Sun Master dhe synimin "Cilësia në radhë të parë, klienti në radhë të parë", Sun Master do të bashkëpunojë me miq nga e gjithë bota me shërbime me cilësi të lartë dhe të sinqertë shumë efikase.

QQ图片20210522204729

CEO

Shefi ynë Terry ka marrë pozicione të ndryshme të larta në industri të ndryshme prodhuesish përpara se të ishte CEO i Sun Master International Ltd, i cili është prodhuesi i mobiljeve për ambiente të jashtme dhe fokusimi i dizajnit në hotele, luks, oborr spanjol, përdorimin e kontratës.Ai lindi në Hong Kong dhe emigroi në Kanada në 1988 i cili u rrit në Vankuver.Terry u diplomua në Universitetin e Victoria në BC Kanada për Bachelor of Art, gjë që i solli atij një themel me sensin e dizajnimit të produktit inovativ.Ai ka ndihmuar shumë nga klientët e tij të dizajnojnë dhe ka prodhuar deri në 1500+ modele mobiljesh për ambiente të jashtme me karrierën e tij 18 vjeçare në Kinë.

Kuptimi ynë drejt një dizajni të mirë nënkupton integrimin e kënaqësisë dhe qëndrueshmërisë, çdo pjesë e mobiljeve tona është një shembull i mirë i kërkesave të saj kërkuese dhe cilësisë më të mirë sipas nevojave të klientëve tanë.Ne kemi bashkëpunuar me 500 kompanitë më të mira për vite me rradhë dhe tregjet janë kryesisht evropiane dhe amerikane.

Çdo vit dizajne dhe modele të reja zhvillohen për të kënaqur kërkesat e klientëve tanë.Modele ekskluzive janë bërë për klientët me marrëdhënie afatgjata me ne, të cilat nga ana e tyre i lejojnë ata të bëhen shumë konkurrues në tregun e mobiljeve të jashtme në vendet e tyre.Zhvillimi i marrëdhënieve afatgjata me klientët dhe blerësit tanë është qëllimi ynë.Strategjia jonë e thjeshtë është të ruajmë integritetin dhe drejtësinë në çmime për të fituar besimin.

kompania img7
kompania img8
kompania img6
kompania img9
kompania img10

Fabrika jonë ndodhet në Foshan City, Guangdong, Kinë.Duhen 40 minuta në fabrikë nga aeroporti Guangzhou Baiyun.Jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na bëni një vizitë dhe të shihni qytetin e bukur Guangzhou.Ne jemi më se të lumtur t'ju marrim në fabrikën dhe sallën tonë ekspozite.Le të krijojmë hapësirë ​​më të mirë në natyrë për ju, për mua dhe për botën.


Regjistrohu në buletinin tonë

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube